Aktualūs įvykiai

Kokybiškai apdorotas medinis fasadas neperdažytas gali tarnauti nuo penkerių iki net dešimties metų. Poreikis atnaujinti priklauso nuo spalvos, nuo lentų paviršiaus, taip pat  nuo jų apdorojimo: ar prieš dažymą lentos buvo nugruntuotos, ar nudažytos varžtų vietos ir lentų galai.
Šią vasarą PATA parduotuvėse, dažytoms AB kokybės eglinėms dailylentėms šiurkščiu paviršiumi, taikomas specialus kainų pasiūlymas.
Terasų sezonas sparčiai artėja. Sulaukiame vis daugiau klausimų – kokias lentas rinktis, statant terasą? Yra keli veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti.
Susikurti terasą – džiaugsmas kiekvienai šeimai. Tačiau svarbu žnoti – jei norite, kad terasa tarnautų ilgai ir gražiai atrodytų, ją būtina nuolat prižiūrėti.
Pavasaris – tinkamas metas pasirūpinti terasos statyba. Terasa yra puikus būdas savo namams suteikti naudingos lauko erdvės.
Atvykite į terasų sezono atidarymą balandžio 22 d. PATA parduotuvėse Lietuvoje.
Natūralios medinės grindys yra neatsiejama kiekvienų namų interjero dalis. Medinės grindys jau seniai yra vertinamos ir kasmet populiarėja, nes suteikia patogumo ir užtikrina ilgaamžiškumą.
Pagrindinė priežastis – didžioji dalis medienos gaminių prekiautojų, natūraliai išdžiūvusią medieną stengiasi pateikti kaip džiovintą, nors tarp pramoniniu būdu džiovintų ir saulėje porą savaičių išbuvusių lentų yra milžiniškas kokybės skirtumas.