Aktualūs įvykiai

Balandžio 13 d. prasidėjus terasų sezonui, visoms terasinėms lentoms bus taikoma 25% nuolaida, išskyrus ABC kokybės pušines 28x120 mm terasines lentas, kurių kaina jau dabar yra 10,50 EUR/m2. Tvirtinimo detalėms ir priežiūros priemonėms taip pat bus taikoma 25% nuolaida.
Specialus pasiūlymas PATA kruopščiai atrinktoms pušies C24 medžiagoms. Akcija galios iki 2024-06-30 arba kol prekės nebus sandėlyje.
Kokybiškai apdorotas medinis fasadas neperdažytas gali tarnauti nuo penkerių iki net dešimties metų. Poreikis atnaujinti priklauso nuo spalvos, nuo lentų paviršiaus, taip pat  nuo jų apdorojimo: ar prieš dažymą lentos buvo nugruntuotos, ar nudažytos varžtų vietos ir lentų galai.
Terasų sezonas sparčiai artėja. Sulaukiame vis daugiau klausimų – kokias lentas rinktis, statant terasą? Yra keli veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti.
Susikurti terasą – džiaugsmas kiekvienai šeimai. Tačiau svarbu žnoti – jei norite, kad terasa tarnautų ilgai ir gražiai atrodytų, ją būtina nuolat prižiūrėti.
Pavasaris – tinkamas metas pasirūpinti terasos statyba. Terasa yra puikus būdas savo namams suteikti naudingos lauko erdvės.
Pagrindinė priežastis – didžioji dalis medienos gaminių prekiautojų, natūraliai išdžiūvusią medieną stengiasi pateikti kaip džiovintą, nors tarp pramoniniu būdu džiovintų ir saulėje porą savaičių išbuvusių lentų yra milžiniškas kokybės skirtumas.
Kadangi pirtyje apsivalo ne tik kūnas, bet ir siela atsigaivina, svarbu pasirinkti tinkamą vidinę pirties apdailą ir gultų lentas.
Pata!