Apie mus

Siūlome lyderiaujančių Latvijos ir užsienio gamintojų medienos produktus

UAB „PATA TIMBER“ yra specializuotas medienos parduotuvių tinklas, Latvijos pirmaujančios medienos pramonės įmonės SIA „PATA“ grupės įmonė. Mažmeninės prekybos parduotuvėse įmonė aptarnauja privačių asmenų rinkos segmentą ir mažuosius, vidutinius juridinius klientus, taip pat individualius prekybininkus, dirbančius statybų, stalystės ar kitose srityse, kuriose naudojama mediena. Be to, įmonėje sparčiai plėtojama prekybos projektų dalis, kurios projektų vadovai individualiai aptarnauja ir kuria ilgalaikį bendradarbiavimą su didžiaisiais verslo klientais – statybų įmonėmis ir medienos konstrukcijų namudininkams visoje Lietuvoje.

Mūsų asortimentas apima praktiškai visas medienos medžiagas

Mes siūlome pjautinę medžiagą, nepjaustytas lentas, šlifuotas lentas, kalibruotą medžiagą, grindų ir terasų lentas, dailylentes, pirčių lentas, klijuotas plokštes, taip pat kietą kurą – malkas, briketus ir granules. Be to, savo pirkėjams – tiek namų ūkiams, tiek verslo klientams – siūlome platų paslaugų pasirinkimą pagal individualius poreikius, užtikrindami aukščiausią aptarnavimo lygį.

Mūsų specializuotos medienos parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Siūlomas platus ir konkurencingas prekių asortimentas, garantuota medžiagų kokybė, taip pat patrauklios ir klientams draugiškos prekybos vietos patvirtina – mes esame savo srities profesionalai. PATA kasdien aptarnauja ne tik privačius asmenis, bet ir verslo klientus. Įmonėje sukurta atskira, sparčiai plėtojama prekybos projektų dalis, kurios projektų vadovai individualiai aptarnauja ir kuria ilgalaikį bendradarbiavimą su didžiaisiais verslo klientais - statybų įmonėmis ir medienos konstrukcijų namudininkams visoje Lietuvoje.

Mūsų siūloma produkcija:

džiovinta ir nedžiovinta pjautinė mediena, išrūšiuotos ir neišrūšiuotos kalibruotos medžiagos, C16 ir C24, termomedienos, terasinės ir apdailos lentos, įvairių profilių dailylentės, įvairių dydžių grindlentės, pušinės terasos, lentos, klijuoti tašai ąžuolo, uosio, beržo ir pušies medienos klijuotos plokštės, pirties lentos, OSB ir fanera, medienos gaminiai, paviršiaus apdorojimo priemonės, tvirtinimo elementai ir varžtai

Mūsų siūlomos paslaugos:

medinių lentų dažymas aukštu slėgiu, impregnavimas žaliu arba rudu atspalviu, antipirenavimas, medienos pjovimas, projektų sąmatos
Pata!