Kalibruota mediena

Kalibruota mediena

Mediena yra džiovinama, išrūšiuojama (skirstant pagal stiprumo klases) ir kalibruojama, todėl jos storis ir plotis yra tikslūs, be jokių nuokrypių. Galima įsigyti ir impregnuotos kalibruotos medienos, taigi galima sutaupyti laiko ir pradėti savo statybos projektus. Kalibruota mediena dažniausiai naudojama statant namus, sodo namelius ir šiltnamius, priestatus, stogines automobiliams, terasas, medines tvoras, lieptus ir įvairiems kitokiems statybos projektams.

Nuo vienos iki keturių pusių lygiai nuobliuotas paviršius - įvairių matmenų, gamykloje džiovinta, pagal tvirtumą laipsniuota mediena su aukščiausia pridėtine verte ypatingiems projektams. Žinantiems, kad renkasi geriausia. Iš keturių pusių šlifuota mediena gamykloje džiovinama ir parduodama įvairių dydžių. Galima įsigyti ir kalibruotosios medienos suapvalintais kampais.

PATA siūlo medienos laipsniavimą pagal C16 ir C24 statybos standartus. Siekiant apsaugoti nuo grybelio, vabzdžių ir aplinkos veiksnių įtakos, kalibruotąją medieną galima impregnuoti.

Pata!