Paslaugos

Patikrinta kokybė, individualus požiūris, profesionalus įvykdymas ir pageidaujamas rezultatas

Dažymas
Dažymas
lentų dažymas įvairiais atspalviais
Impregnavimas
Impregnavimas
žalias arba rudas medienos impregnantas
Antipirenavimas
Antipirenavimas
medienos apsauga nuo užsiliepsnojimo
Antiseptikavimas
Antiseptikavimas
medienos apsauga nuo mėlynavimo ir pelėsio
Ilgio reguliavimas
Ilgio reguliavimas
medienos pjovimas iki reikiamo ilgio
Projektų įvertinimas
Projektų įvertinimas
statybos projektų medienos sąmatos sudarymas

Dažymas

Savo klientams siūlome medienos gruntavimo, dažymo, beicavimo, lakavimo, dengimo antiseptikais ir antipirenais paslaugas. Galimas lentų gruntavimas ir dažymas iš trijų arba keturių pusių. Dažymas atliekamas pramoniniu būdu, kad būtų išgauta vienoda ir kokybiška paviršiaus danga. Siūlome pramoniniu būdu dažytas kalibruotas / obliuotas apdailos ir terasines lentas, pagamintas iš pušies ir eglės. Yra įvairių tipų dailylenčių paviršių – obliuotu ar pjaustytu, struktūrizuotu arba šlifuotu ir šiek tiek gofruotu paviršiumi.

Impregnavimas

Impregnavimas – tai medinių gaminių įmirkymas apsauginėmis priemonėmis, kurios kelis kartus prailgina medžiagos tarnavimo laiką. Mediena apsaugoma nuo galimų irimo veiksnių, kaip antai puvimas, pelėsinis grybelis, medgraužiai ir t. t. Mes savo klientams siūlome dviejų spalvų impregnavimą: žalią ir rudą. Spalvos pasirinkimas yra kiekvieno kliento skonio reikalas, nes abiejų spalvų medienos apsauginės savybės yra vienodos.

Antipirenavimas

Antipirenavimas yra medienos padengimas antipirenu, todėl apdorota mediena gauna apsaugą nuo ugnies. Antipirenas ant medienos sudaro plėvelės dangą, kuri sąveikaudama su liepsna tampa sausomis putomis ir taip slopina ugnies poveikį medienos paviršiui. Antipirenu daugiausia apdorojami rąstai, tašai, lentos ir kt.

Ilgio reguliavimas

Jei klientas pageidauja įsigytas medžiagas vežti savo automobiliu arba tai yra būtina esant konkrečiam jų ilgiui, siūlome medienos pjovimo paslaugą.

Projektų įvertinimas

Savo klientams siūlome sudaryti statybos projektui reikalingą medienos sąmatą. Dėl šios paslaugos kreipkitės į vieną iš pardavimų projektų vadovų.