Naujiems klientams

Privatiems asmenims

Visose parduotuvėse klientams nuolat užtikriname "Geros kainos" ir "Akcijos" pasiūlymus, taip pat teikiame profesionalias paslaugas – pardavėjų konsultacijas. Bendradarbiaudami su PATA klientai gali būti tikri, jog:

 • 60% siūlomo asortimento sudaro įmonės PATA pagaminta produkcija, o likusią dalį pristato tik patikimi ir patikrinti medienos gamintojai. Todėl galime garantuoti, kad mūsų parduotuvėse parduodami produktai atitiks pastovius kokybės standartus.
 • Vienas didžiausių privalumų klientams - galimybė asmeniškai pamatyti ir įsigyti reikalingų medžiagų.
 • Rūpinamės individualiais užsakymais, taip pat konsultuojame su medienos panaudojimu susijusiais klausimais. Pardavėjai, įvertinę klientų poreikius, pasiūlo tinkamiausią ir naudingiausią sprendimą.
 • Parduotuvėse yra įvairių kokybės klasių ir kainų kategorijų, todėl kiekvienas parduotuvės lankytojas turi galimybę pasirinkti tinkamiausią sprendimą.
 • Medžiagas galime pristatyti kliento nurodytu adresu
 • Daugiau apie pristatymo sąlygas galite sužinoti čia.

Kviečiame aplankyti PATA parduotuves, esančias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir asmeniškai susipažinti su plačiu pasirinkimu ir geriausiais pasiūlymais.  

Juridiniams asmenims

Įmonėje įsteigtas atskiras, stipriai išplėtotas prekybos projektų skyrius, kurio projektų vadovai individualiai aptarnauja ir kuria ilgalaikį bendradarbiavimą su verslo klientais – daugiausia su statybos įmonėmis ir įmonėmis, projektuojančiomis medines konstrukcijas visoje Lietuvoje. Juridiniams asmenims, verslo užsakymams taikomos specialios kainos ir bendradarbiavimo sąlygos. Norėdami pradėti bendradarbiavimą ir gauti geriausią pasiūlymą susisiekite su vienu iš mūsų pardavimų projektų vadovų.

Kaip juridinis asmuo pirkite ir PATA el. parduotuvėje. Norėdami apsipirkti elektroninėje parduotuvėje, juridiniai asmenys turėtų registruotis pata.lt el. parduotuvėje ir užpildyti įgaliojimą, leidžiantį čia apsipirkti. Išsiuntus prašymą per 1–2 darbo dienas nurodytu el. pašto adresu bus išsiųstas paskyros sukūrimo patvirtinimas. 

Kodėl verslo klientai renkasi UAB PATA TIMBER?

 • Profesionalumas. Mes siūlome individualius, klientų poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų patyrę prekybos atstovai rūpestingai įvertina kiekvieno kliento projektus, pataria, kaip efektyviausiai naudoti medieną.
 • Dėmesys klientams. Mes gerbiame ir vertiname savo klientus, siekiame geriausio klientų aptarnavimo ir užtikriname ilgalaikį bendradarbiavimą. Patenkinti klientai yra mūsų prioritetas.
 • Užtikrintumas ir kokybė. Siūlome kokybišką ir sertifikuotą medieną, atitinkančią saugos standartus, taip laikomės ilgaamžės statybos principų. 
 • Garbingumas. Atsakingai ir garbingai elgiamės su savo klientais, užtikriname aiškų ir tikslų bendravimą. Be to, garantuojame paprastą ir skaidrią kainų politiką.
 • Plėtra. Nuolat dirbame su naujų prekių ir paslaugų pasiūla klientams, taip pat vykdome įmonės procesus, siekdami pakelti klientų aptarnavimo lygį.
Pata!