Pjautinė mediena

PATA komanda siūlo platų medienos pasirinkimą, įvairių dydžių ir apdailos specifikacijų. Aiškus padalijimas leidžia lengvai pasirinkti jūsų poreikius atitinkančią medžiagą. Galime paruošti nestandartinių dydžių medinę pjautinę medieną. Kviečiame susipažinti su bendradarbiavimo pasiūlymu ir tiesiogiai susisiekti su mūsų atstovu.

Kas yra pjautinė mediena?

Daugelis žmonių klausia, kas yra mediena? Šis terminas reiškia medines medžiagas, sukurtas pjaustant šakas ar kamienus į lentas. Pjautinė mediena yra apdorojama keliais etapais. Visa tai tam, kad klientas gautų medžiagą be defektų. Šiuo metu šis produktas gali būti įvairių matmenų, o tai turi įtakos plačiam jo panaudojimo potencialui.

Kam naudojama mediena?

Šiuo metu medienos pjautinė mediena yra vienas iš pagrindinių produktų, naudojamų plačiai suprantamoje medienos pramonėje ir ne tik. Kruopščiai apdirbta medžiaga naudojama, be kita ko, statant konstrukcijas investuojant į statybą. Be to, pjautinė mediena taip pat naudojama gaminant: baldus, grindis, langus, medžio dekoracijas bei kaip apdailos elementus namuose ir butuose. Naudojimo galimybės pirmiausia priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies. PATA turime platų medinių medžiagų pasirinkimą pagal jų apdirbimą ir matmenis. Dėl to pjautinę medieną galite pritaikyti tiesiai pagal savo poreikius. Bendradarbiaujame su individualiais ir verslo klientais, įskaitant statybos įmones bei namų ir kitų medinių konstrukcijų gamintojus.

Medienos lentos iš PATA

Mūsų pasiūlyme, be kita ko, yra: kruopščiai paruoštos pjautinės medienos lentos. Jie gaminami iš rinktinės medienos iš Baltijos šalių. Tada jis apdorojamas. Kaip PATA siūlome įvairių dydžių ir drėgmės lygių eglines ir pušies lentas (šlapią arba džiovinimo krosnyje pjautinę medieną). Papildomai, klientui pageidaujant, medžiaga gali būti UC 2/3/4 klasės (žalia arba ruda) slėgine impregnuota ir atspari ugniai. Mūsų spygliuočių mediena iš eglės arba pušies atitinka aukščiausius rinkos standartus.

Medinės sijos iš PATA

Antroji mūsų parduotuvėje siūloma pjautinės medienos rūšis – sijos. Tai taip pat kvadratinio skerspjūvio eglės ar pušies pjautinė mediena. Šie gaminiai pirmiausia naudojami statybinėms statybinėms konstrukcijoms arba kaip sienų statybinės medžiagos. Mūsų siūloma medžiaga pasižymi aukštesniu nei vidutiniu ilgaamžiškumu ir gerais techniniais parametrais. Sijos yra bazinių matmenų:

  • 50x50mm;
  • 100 x 100 mm; 
  • 150 x 150 mm;
  • 200 x 200 mm.

Dėl to sėkmingai išsirinksite jūsų poreikius atitinkančią medžiagą. Be to, siūlome įvairaus ilgio sijų ir pagal specialų kliento pageidavimą galime pagaminti jas nestandartinių dydžių.

Pjautinės medienos rūšys

Mediena skirstoma į skirtingas kategorijas. Pagal medžiagų apdirbimo laipsnį išskiriama briaunota ir nekraštuota pjautinė mediena. Kitas skyrius rodo džiovinimo laipsnį ir galimą impregnavimą. PATA pjautinės medienos asortimente yra sausos, nedžiovintos ir impregnuotos medžiagos.

Sausa mediena

Sausa pjautinė mediena yra medžiaga, kuri yra specialiai pramoniniu būdu džiovinama tam skirtose kamerose. Medienos džiovyklės leidžia išgauti norimus lentų ir sijų parametrus. Mūsų siūlomų šios kategorijos medžiagų drėgnis yra apie 18%.

Nedžiovinta mediena

Turime ir nedžiovintos (šlapios) pjautinės medienos, kuri nėra pramoniniam džiovinimui. Ši medžiaga yra veikiama saulės spindulių ir vėjo, tačiau nepasiekia tokio žemo džiovinimo parametro kaip sausos medienos atveju.

Impregnuota mediena

Trečias mūsų platinamas tipas - impregnuota mediena. Mūsų ekspertai siūlo UC 2/3/4 klasės slėginį impregnavimą žalios arba rudos spalvos, taip pat ugniai atsparų impregnavimą. Medienos apdirbimo specifika priklauso nuo individualių kliento poreikių.

Od czego zależą ceny drewna?

Ceny tarcicy budowlanej i konstrukcyjnej uzależnione są od stopnia jej przetworzenia, wymiarów oraz gatunku drewna. Zazwyczaj długie i grube drewno konstrukcyjne będzie droższe w zakupie niż materiał przeznaczony do budowy mebli czy dekoracji. Przemysł drzewny znalazł szeroki zakres potencjalnych zastosowań tego produktu, dzięki czemu nic się nie marnuje. Posiadamy składy tarcicy na Litwie, a drewno pozyskujemy wyłącznie ze sprawdzonych i zrównoważonych gospodarstw leśnych w krajach bałtyckich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupów w sklepie internetowym lub poprzez bezpośredni kontakt z naszym przedstawicielem.

Pata!