Kaip apsipirkti?

  1. Išsirinkite prekę ir spauskite mygtuką "Įdėti į krepšelį". 
  2. Kai visos prekės, kurias norite įsigyti, sudėtos į krepšelį, eikite į pirkinių krepšelio skyrių ir peržiūrėkite prekes, kurias įtraukėte į krepšelį. Galite keisti prekių kiekį krepšelyje, pridėti paslaugą "Medienos pjovimas" ir pridėti nuolaidos kodą. Šiam etape matysite bendrą užsakymo sumą (be pristatymo mokesčių), su taikomomis nuolaidomis, jei tokių yra. Norint pereiti prie užsakymo pateikimo, reikia paspausti mygtuką "Pirkti". 
  3. Pirmajame užsakymo etape pasirinkite, ar prekę užsakysite kaip svečias, ar kaip registruotas naudotojas. Jei jau esate registruotas naudotojas, prisijunkite prie sistemos. Jei dar nesate užsiregistravęs UAB PATA TIMBER el. parduotuvėje, registruokitės užpildydami reikiamą informaciją arba pasirinkite "Tęsti be autorizacijos". 
  4. Jei pasirinksite "Tęsti be autorizacijos", antrame užsakymo etape reikės nurodyti savo vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją.
  5. Trečiame užsakymo žingsnyje turite nurodyti pristatymo vietą ir būdą – ar tai bus prekių atsiėmimas vienoje iš mūsų parduotuvių, ar pristatymas į paštomatą. Šiame etape siuntimo mokestis apskaičiuojamas atsižvelgiant į užsakytas prekes, pristatymo vietą ir būdą.
  6. Ketvirtas etapas – užsakymo apmokėjimas mokėjimo kortele, banko pavedimu ar per internetinę bankininkystę. Jei pasirinkote užsakymą atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių, tuomet už prekes galėsite sumokėti parduotuvėje grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.
  7. Kai užsakymas bus įformintas, el. paštu išsiųsime užsakymo patvirtinimą.

Jei turite klausimų ar abejonių, rašykite mums info@patatimber.lt arba skambinkite +370 690 28688.

Pata!