Terasinės lentos

Terasinės lentos

Medinės terasinės lentos vis labiau populiarėja, nes tai labai patogi ir graži medžiaga terasoms, sodo stoginėms ir takeliams, priešpirčiams, verandoms ir net butų balkonams. Rifliuotos arba profiliuotos terasinės lentos tapo populiarios tarp mūsų klientų, nes, viena vertus, jos turi kompensuojančius griovelius, padedančius pašalinti lentos įtempimą, kad ji nesisuktų, kita vertus, smulkesni grioveliai sumažina riziką paslysti esant drėgniems orams, palyginti su lygaus paviršiaus lentomis.

Terasinės lentos gali būti pagamintos iš įvairių medžių rūšių. Medienos rūšies pasirinkimas priklauso nuo vizualinio vertinimo, pritaikymo ir numatytų finansinių išteklių. Lietuvoje populiariausios pušinės terasos lentos, tačiau mūsų orams geriausiai tinka termiškai apdorotos terasinės lentos. Termiškai apdorojamos įvairių medžių rūšių terasinės lentos, dažniausiai – pušies arba uosio. Jos nėra profiliuotos, bet turi lygų paviršių ir įmontuotus tvirtinimo taškus, kad būtų lengviau surinkti. Tam, kad impregnuota medinė terasa išlaikytų tvarkingą išvaizdą ir tarnautų ilgiau, pirmus trejus metus po terasos įrengimo rekomenduojama kartą per metus pakartotinai apdoroti medienos apsaugos priemone, skirta lauko darbams.

Vasaros rytas, puodelis garuojančios kavos ir medinė terasa. Mėgaukis akimirka! Tokių bus daug, tačiau kiekviena – nepakartojama. Išsirink medines terasos lentas, kurios neslidžios lyjant ir kaupia saulės energiją, kurią vėliau perduos Tau! Mes siūlome labai kokybiškas maumedžių medienos ir aukštu slėgiu impregnuotas pušų medienos terasų lentas (žalios ar rudos spalvos tonų), taip pat galima įsigyti neimpregnuotų pušų medienos terasų lentų. Neimpregnuotos lentos gali būti apdorojamos specialia alyva, kurios galima nusipirkti mūsų parduotuvėse.

Juridinių klientų verslo užsakymams taikomos specialios kainos ir bendradarbiavimo sąlygos - geriausius pasiūlymus gausite užsisakę ČIA ar susisiekę su mūsų prekybos atstovu. Jūsų patogumui siūlome užsakymų pristatymą. Pristatymo išlaidos neįtrauktos į gaminių kainas. 

NAUDINGA! Daugiau informacijos apie kokybēs standartus galite rasti ČIA.

Ilgiai 3,0-6,0 m

Storis mm Padengiamas plotis, mm Profilis / Klasė
maumedis
28 120 DT 50, AB Klasė
28 120 CLS, AB Klasė
28 145 DT 50, AB Klasė
28 145 DT 53, impregnuotas linų sėmenų aliejum, AB Klasė
pušis
28 120 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
28 120 DT 50, impregnavimas rudos, ABC Klasė
28 145 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
40 120 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
 
 
Maumedžių medienos terasos lentos (DT53) Pušų medienos terasos lentos (DT50)