Fanera

Fanera

Fanera yra medienos medžiaga, sudaryta iš trijų ar daugiau medienos sluoksnių, suklijuotų kryžmiškai, naudojant atmosferos poveikiui atsparius dervos klijus. Žmonėms ir aplinkai nekenksminga fanera, kuri yra patvari ir lengvai apdorojama. Fanera gali būti naudojama įvairiems statybos darbams, vidaus ir išorės apdailai, transporto priemonių atnaujinimui, sporto įrangai, baldams, pakuočių, žaislų ir kitų produktų gamybai.

Fanera, arba kiti žinomi pavadinimai - plaušinė plokštė, yra daugiaskleistė medžiaga, kurios pagrindą sudaro keli sluoksniai, gludinami ir sujungiami specialiais klijais. Plywood gamybai naudojami įvairūs medžio tipai, įskaitant spygliuočius ir lapuosius.Fanera plačiai pritaikoma statybos, baldų gamybos, transporto priemonių kūrimo ir kitose pramonės šakose. Tai yra populiarus statybinis ir konstrukcinis medžiagos variantas.

Egzistuoja įvairių rūšių fanera, kiekviena su savo unikalumu. Pavyzdžiui, tankio fanera, suformuota iš daugybės lapuočių sluoksnių, pasižymi dideliu stiprumu ir yra dažnai naudojama konstrukcijose. Savybės: Fanera garsėja savo stiprumu, lankstumu ir stabilumu. Tai suteikia jai universalumo ir leidžia efektyviai panaudoti įvairiose konstrukcinėse ir dizaino srityse. Faneros dydis ir storis gali skirtis, atsižvelgiant į gamybos specifikacijas ir paskirtį. Dažnai tiekiama įvairiais standartais dydžiais arba gali būti pagaminta pagal individualius užsakymus. 

Fanera gali būti naudojama kaip dekoratyvinė medžiaga baldams ar kitoms dizaino detalėms. Įvairūs paviršių dengimo būdai ar natūralus medžio atspalvis suteikia galimybę sukurti estetiškai pritraukiančius sprendimus. Dauguma faneros gamybos procesų įgyvendinami vadovaujantis aplinkos apsaugos standartais, o naudojamas medis gali būti iš šaltinių, kurie yra ekologiškai švari.

Pata!