Medžio plokštės

Medžio plokštės

Klijuotos medienos plokštės iš medžio masyvo ir į ilgį išaugintos medienos ruošinių. Lyginant su medžio drožlių plokštėmis, klijuotos medienos plokštės pasižymi didesniu atsparumu drėgmei ir didesne laikomąja galia. Klijuotos medienos plokštės – tai ruošiniai, klijuojami tik į plotį, o dygsniuotos medienos plokštės – ruošiniai, klijuojami tiek į plotį, tiek į ilgį. Kiekviena plokštė yra unikali ir skiriasi nuo kitų. Plokštės pramoniniu būdu džiovinamos iki 10–12 % drėgmės. Iš klijuotos medienos lentų galima pagaminti puikius baldus, patvarias palanges ir kokybiškus laiptus. Jums tereikia pasirinkti tarp ąžuolo galingumo, uosio stiprumo, beržo šviesumo ar pušies šilumos.

Medinių lentų rūšys PATA 

Jau daugelį metų specializuojamės medinių medžiagų gamyboje ir platinime. Atsižvelgdami į klientų poreikius, paruošėme įvairių rūšių medines lentas. Tai ir ąžuolo, ir pušies lentos iš medžio masyvo, taip pat klijuotos lentos iš medinių formatų. Tai kokybiškos baldų lentos, lentos palangėms ir laiptams, medinės statybinės lentos. Jie yra įvairių išmatavimų, todėl galite juos pasirinkti tiesiogiai pagal savo poreikius ir planuojamo naudojimo specifiką.

Ąžuolo lenta - charakteristikos

Ąžuolo masyvo lentos yra prestižinės medienos medžiagos. Jie pasižymi dideliu patvarumu ir eksploataciniu stiprumu. Be to, jie yra labai elegantiški. Puikūs ąžuolo medienos parametrai lemia didesnę jo kainą. PATA siūlome kruopščiai apdirbtas ąžuolo lentas laiptams ir medžiagas, skirtas prabangių baldų ar medinių palangių gamybai. Pagrindiniai ąžuolo, kaip medžiagos, privalumai: didelis kietumas, atsparumas mechaniniams pažeidimams ir intensyviam naudojimui bei gražių kontūrų, tamsios spalvos žiedai. Ąžuolinių medinių lentų kaina yra didelė ir tai lemia unikalios šios rūšies savybės. PATA siūlomi produktai yra nuo >200 eurų už vieną kokybišką klijuotą ąžuolo plokštę.

Pušies lenta - charakteristikos 

PATA asortimente yra ir pušinių lentų. Šis medis noriai naudojamas Baltijos šalyse. Taip yra dėl gerų techninių parametrų ir palyginti mažos kainos. Pušis pasižymi ryškia išvaizda, šviesia spalva ir tamsiais mazgeliais. Gaminiai iš klijuotų pušinių lentų suteikia lengvumo įspūdį, tačiau išlieka labai patvarūs. Ši medžiaga interjerui suteiks jaukumo, padarys jį dar draugiškesnį žmogui ir natūraliai aplinkai. Klijuotų pušinių lentų kaina prasideda nuo mažiau nei 10 eurų už vienetą. Galutinė kaina priklauso nuo lentos matmenų, jos apdirbimo laipsnio ir PATA pateikto užsakymo dydžio.

Klijuotos medinės lentos

Taip pat turime klijuotų medinių lentų iš ąžuolo ar pušies. Tai yra medinės lentos, sujungtos mikro jungtimis. Tokiu būdu mediena klijuojama tiek į ilgį, tiek į plotį. Populiarūs šio tipo klijai pasižymi padidintu atsparumu drėgmei ir didele laikomoji galia. Tai padidina jų panaudojimo galimybes. Jie gali būti naudojami tiek baldų pramonėje, tiek vidaus apdailoje, tiek medinių konstrukcijų gamyboje.

Medinių lentų naudojimas

Medinės lentos plačiai naudojamos medienos pramonėje. Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja natūrali mediena, kurios dėka vis daugiau žmonių nusprendžia ją panaudoti vidaus apdailos elementų gamyboje. Kaip PATA, mes, be kita ko, kasdien bendradarbiaujame su baldų plokščių ir baldų, vidaus ir išorės laiptų bei palangių gamintojais.

Baldų lentos

Medinės baldų lentos iš PATA pasižymi kruopščiu apdirbimu. Dėl to jie leidžia gaminti prestižinius ir stilingus baldus. Ąžuolinės lentos skirtos išskirtinių baldų gamybai, kurie yra elegantiški ir ilgiau nei vidutiniai patvarūs. Pušies modeliai skirti kasdieniams baldams iš kiek žemesnės lentynos. Tai daro juos prieinamus platesnei auditorijai. Užtikriname, kad mūsų siūlomos pušinės lentos atitiktų aukščiausius rinkos standartus.