Mediena

Interjero ir fasadų apdailos lentos

PATA pasiūloje – platus apdailos lentų pasirinkimas. Jie pagaminti iš kruopščiai atrinktos ir apdorotos eglės ir pušies medienos. Atskiri tipai turi skirtingas savybes, todėl rekomenduojame prieš perkant juos atidžiai perskaityti. Vidaus apdailos lentos yra įvairių ilgių, pločių ir profilių. Jie taip pat skiriasi drėgme ir panaudojimo galimybėmis. Pušies mediena gali būti įvairių atspalvių nuo raudonos iki geltonos spalvos. Eglės lentos yra šviesesnės spalvos. Taip pat paruošėme fasado apdailos lentas, kurios, tinkamai sumontavus ir impregnavus, ilgiau išlaikys savo estetiką. Rekomenduojame juos pasirinkti tiesiogiai pagal projekto tipą ir turto vietą.

Patvarios terasinės lentos

Turėti terasą – tikra privilegija. Mes tai puikiai žinome, todėl paruošėme kruopščiai atrinktas įvairių atspalvių terasines lentas. Jie pasižymi padidintu atsparumu oro sąlygoms ir geriau atlaiko apkrovas. Jie puikiai tiks ne tik terasoje, bet ir statant sodo pavėsinę ar verandą. Mūsų pasiūlyme yra profiliuotų arba griovelių modelių, kuriuos galite pritaikyti tiesiai pagal savo poreikius. Kiekviena mūsų siūlomos terasos lenta yra kruopščiai impregnuota.

Klasikinės grindų lentos

Kitas mūsų asortimento elementas – klasikinės grindų lentos iš medžio masyvo. Gamybos proceso metu daug dėmesio skiriame tam, kad kiekviena atskira plokštė atitiktų aukščiausius rinkos standartus ilgaamžiškumo požiūriu, būtų lygi ir be jokių defektų. Kiekviena atskira lenta yra kruopščiai apdirbama, obliuojama ir vėliau pramoniniu būdu džiovinama, kol pasiekia norimą drėgmės lygį KD12% (±2%). Tik tada jis gali pasiekti klientą. Be to, grindų lentos iš PATA turi tam skirtus galinius liežuvėlius, kurie palengvina jų montavimą.

Specialios pirties lentos

Pastaraisiais metais vis daugiau privačių investuotojų ryžtasi pirtį pasistatyti savo reikmėms. Dėl šios priežasties tokio tipo įrenginių galime rasti ne tik baseinų centruose. Mes, kaip Pata, puikiai išmanome šią rinką ir siūlome specialias pirties lentas, kurios yra naudojamos erdvės apdailai, pirties suoliukų statybai ir dengiamųjų lentų pavidalu. Šie gaminiai pagaminti iš patvarios drebulės medienos, kuri yra atspari aukštai temperatūrai ir didelei drėgmei. Dėl to drebulės pirties lentos puikiai tinka naudoti pirtyje ir išsaugos savo savybes ilgus metus.

Obliuotos medžiagos iš PATA

Jau daugelį metų kūrėme savo, kaip medinių medžiagų apdirbimo ir platinimo specialistų, pozicijas. Mūsų pasiūlyme taip pat yra obliuotos medžiagos, įskaitant obliuotas kalibruotas lentas ir C16 ir C24 klasių medieną. Obliuotos lentos džiovinamos, rūšiuojamos ir kalibruojamos, to dėka klientas gauna vienodo storio ir pločio gaminius, be jokių nukrypimų. Siūlome tokio tipo lentas ir impregnuotas, ir neimpregnuotas versijas. Jie puikiai tinka namų statybai, sodo įrankių nameliams, ūkiniams pastatams, stoginėms, tvoroms ir kitiems statybos projektams. Taip pat turime C16 ir C24 klasių pjautinės medienos, atitinkančios specifinius stiprumo reikalavimus ir skirtą medinių konstrukcijų statybai. Atskiros gaminių linijos skiriasi savybėmis ir techniniais parametrais.

Džiovinta, nedžiovinta ir impregnuota pjautinė mediena

Mūsų lentpjūvės taip pat gamina pjautinę medieną. Jis yra įvairių apdailos variantų. Tai apima pramoniniu būdu džiovintą, nedžiovintą ir impregnuotą medieną. Jie skiriasi savybėmis ir galimu panaudojimu, todėl rekomenduojame su jais susipažinti prieš perkant. Pat's pjautinė mediena yra iš spygliuočių medžių rūšių, įskaitant: egles, yra įvairių dydžių ir spalvų.

Medinės juostelės

Gaminame ir platiname medines juostas, įskaitant grindų juostas, langų juostas ir durų rėmus. Jie yra įvairių profilių ir dydžių. Be to, šioje prekių kategorijoje, be kita ko, rasite: išorinius ir vidinius kampus, kampus ir maskavimo juosteles. Jie puikiai tinka vidaus apdailai ir naudojami tiek profesionalų, tiek namų "pasidaryk pats" entuziastų.

Tvoros lentos iš eglės

Tvoros ir tvoros iš medžio pasižymi dideliu patvarumu ir nesenstančia estetika. Galite juos pagaminti naudodami tvoros lentas iš Pat. Siūlome pramoniniu būdu impregnuotus gaminius, kurie padidina jų apsaugą nuo sunkių oro sąlygų ir kitų degradacijos veiksnių. Šioje kategorijoje siūlomos lentos taip pat pravers statant stogo vėjo santvarus ir kitas konstrukcijas. Jie yra įvairių matmenų pagal storį, ilgį ir medienos drėgmės lygį.

Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu ir įsigyti medines medžiagas tiesiogiai internetinėje PATA.

Pata!