Atsiskaitymo būdai

Gavę apmokėjimą už atitinkamą užsakymą mes jį paruošiame ir surenkame per 1–3 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymo dydžio ir su sąlyga, kad prekė (-ės) yra mūsų parduotuvėse / sandėliuose. 

Tuo atveju, jei per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo iš pirkėjo negauname apmokėjimo, susisiekiame su pirkėju ir susitariame dėl konkrečios apmokėjimo dienos arba dėl užsakymo anuliavimo.

Jei pasirinkote užsakymą apmokėti grynaisiais pinigais, tai galima padaryti atsiimant prekę PATA parduotuvėse. Tokiu atveju pardavėjas užsakymą parengia per 1–3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo gavimo dienos.

Atsiskaityti debetine kortele arba kreditine kortele galite tiek internetu, pasirinkę patogiausią mokėjimo kortelę, tiek atsiimant prekę PATA parduotuvėse.

Už užsakymą galite atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, pasirinkę Jums patogiausią interneto banką:  SEB,  Luminor, Citadele, Swedbank.

Jei už užsakymą norite mokėti pavedimu, pinigus pervedant į pardavėjo banko sąskaitą, tuomet patvirtinus užsakymą nurodyto el. pašto adresu gausite išankstinę sąskaitą, kurią apmokėti reikia per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo momento.

Pata!