Miškų valdymas

Visas miškų valdymo ciklas

Nuo sodinuko iki medienos pardavimo – užtikriname tvarų ir profesionalų miškų valdymą.

Kontaktai

Dirvos paruošimas
Dirvos paruošimas
Dirvos paruošimas yra svarbus darbas norint išauginti sveikus medynus – jis gyvybiškai svarbus sodinukų išlikimui ir augimo greičiui, taip pat palengvina miško priežiūrą.
Miško atkūrimas
Miško atkūrimas
Miško atkūrimas yra tvaraus miškų valdymo pagrindas. Tinkamas miško atkūrimo būdas ir pasirinktos medžių rūšys, atitinkančios dirvožemio sąlygas, lemia sveiko ir produktyvaus miško išauginimą.
Medyno apsauga
Medyno apsauga
Augalų apsaugos priemonių naudojimas pastebimai padidina medyno atsparumą kanopinių žvėrių sukeliamai žalai. Tam tikrose vietovėse aukštos kokybės miško atkūrimas yra neįmanomas nenaudojant repelentų.
Agrotechninė priežiūra
Agrotechninė priežiūra
Agrotechninė priežiūra sudaro geresnes sąlygas sodinukams, nes sumažėja konkurencija su aplinkine augmenija. Tam tikrose vietovėse ji reikalinga du kartus per vegetacijos laikotarpį.
Jaunų medynų retinimas
Jaunų medynų retinimas
Kai jaunas medynas pasiekia tam tikrą aukštį, jį būtina retinti. Tai svarbus miško tvarkymo etapas, nes jis lemia medyno sudėtį iki pagrindinio kirtimo.
Medienos ruoša
Medienos ruoša
Ekonomiškai pagrįsti su mišku susiję medžių kirtimo darbai. Efektyvus kirtimas, kaip tvaraus miškų valdymo dalis, duoda didesnes pajamas.
Miškų valdymas
Miškų valdymas
Efektyvus ir tvarus miškų valdymas apima daug procesų ir sprendimų, pagrįstų miškininkyste ir ekonomika. Miško valdymo planas ir profesionali pagalba padės jums priimti teisingus sprendimus.
Žemės priežiūra
Žemės priežiūra
Nenaudojama žemės ūkio paskirties žemė yra šaltinis, kurį reikia tinkamai panaudoti. Turėdami žinias ir patirtį, mes teikiame tvaraus ir ekonomiškai pagrįsto žemės valdymo paslaugas.

Individualus miško valdymo planas

Siūlydami tiesioginį bendradarbiavimą su galutiniais medienos vartotojais, apeinant tarpininkus, galime Jums pateikti geriausią finansinį pasiūlymą.

Patirtis ir praktinės žinios

Mūsų grupės bendrovėse dirba daugiau nei 700 kvalifikuotų ir patyrusių darbuotojų visoje Latvijoje, kurie palengvina visų su miškų valdymu susijusių darbų vykdymą.

Latvijos miškų ateitis

Mes norime gerai rūpintis Latvijos miškų ateitimi, todėl manome, kad iškirtus medžius visos kirtavietės turi būti kruopščiai atkuriamos.

Nauda ateities kartoms

Tvarus miško naudojimas užtikrina didesnę grąžą ateities kartoms.

Parašykite mums

Siųsdami žinutę pateikiate savo asmens duomenis. Duomenų tvarkymo tikslas: Užtikrinti gauto klausimo apdorojimą ir atsakymo parengimą.
„Vardas ir Pavardė“ nurodoma privalomai, ir turi turėti bent du simbolius
„El. paštas“ yra privalomas, laukelyje turi būti nurodytas teisingas el. pašto adresas.
„Telefonas“ nurodomas privalomai, ir turi turėti bent šešis simbolius
„Tekstas“ nurodomas privalomai, ir turi turėti bent du simbolius
Klausimas išsiųstas sėkmingai!

Miškų valdymas

Patikėkite savo turtą pramonės lyderiui, turinčiam didelę patirtį.

Mindaugas Mačiulaitis | Pirkimų vadovas
+370 68870966
miskas@pata.lt

Pata!