Briketai

Briketai

PATA grupės spygliuočių medienos briketai gaminami presuojant medienos drožles, gautas kalibruojant arba obliuojant pjautinę medieną, ir tai yra ekonomiškas bei energiją taupantis kuras. Dėl savo tankio ir mažo drėgmes kiekio medienos drožlių briketai turi didelę šiluminę galią. Iš briketų susidaro mažiau pelenų, todėl kuras yra švaresnis ir saugesnis. Juos paprasta laikyti. Briketai dažniausiai naudojami židiniams ir krosnims kūrenti. Rinkitės Latvijoje pagamintus aukštos kokybės spygliuočių medienos briketus.

Kuro medienos briketai

Prekiaujame kuro medienos briketais. Tai ekonomiškas ir ekologiškas kuras. Mažos drėgmės ir didelio medžiagos tankio derinys lemia didelę šilumos talpą. Briketų privalumas – mažas pelenų kiekis, todėl deginimas tampa švaresnis ir saugesnis. Medžiagą šio kuro gamybai gauname ir apdorojame Latvijoje. Tada briketus vežame į savo parduotuves (Lietuvoje turime tris) arba tiesiai klientui. Kruopščiai paruošta kuro medžiaga gali būti sėkmingai naudojama įvairių tipų krosnyse ir židiniuose. Tačiau prieš pirkdami patikrinkite, ar jūsų naudojamas šilumos šaltinis leidžia naudoti briketus kaip kurą.

Įdomu, kodėl verta pirkti mūsų briketus? Visų pirma, mūsų siūlomas produktas nekenkia ekosistemai, nes yra pagamintas iš skiedros, kurios lieka po specializuoto statybinės medienos ir lentų apdirbimo. Mes naudojame juos kuro gamybai, kad maksimaliai panaudotume medieną, gautą iš tvarių miško ūkių Baltijos šalyse. Dėl to esame patikimi medienos kuro ir kitų medinių medžiagų tiekėjai.

Židinio briketai

Mūsų siūlomi židinio briketai yra visų pirma ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas. Didelė kaloringumas reiškia, kad nesunkiai apšildysite tiek individualų namą, tiek vasarnamį. Be to, deginant briketus jaučiamas būdingas natūralios spygliuočių medienos kvapas, kurį naudojame gamyboje. Kuro kubeliai yra patogus sprendimas sandėliavimo požiūriu. Sandariai supakuoti pjuvenų briketai ilgą laiką išlaikys savo savybes. Mūsų siūlomos kuro medžiagos pasižymi paprastu užsidegimu ir pailgėjusiu degimo laiku, dėl ko dar efektyviau išleidžia šilumos energiją į patalpas.

Medienos briketų kaina PATA

PATA medienos briketų 10 kilogramų maišuose tonos kaina nesiekia 270 EUR. Vieno maišelio kaina apie 2.70 EUR. Viename padėkle telpa net 96 pakuotės. Garantuojame kuro medžiagų transportavimą nurodytu adresu. Tai vyksta sunkvežimyje su brezentu arba 26 padėklų pavidalu 45 pėdų konteineryje didesnių pramoninių užsakymų atveju. Kviečiame susipažinti su PATA medienos kuro savybėmis ir iškilus klausimams ar norint atlikti didesnį užsakymą kreiptis į mūsų atstovą.

Spygliuočių briketai iš pušies ir eglės

Kaip PATA siūlome spygliuočių briketus kurui. Gaminame iš pjuvenų ir drožlių, kurios gaminamos obliuojant ir pjaunant lentas ir sijas iš mūsų asortimento. Tada jie surenkami ir siunčiami į spaudą. Dėl to maksimaliai išnaudojame medieną, gautą iš Baltijos šalių miško ūkių. Presas gamina medienos briketus kubeliais. Garantuota sudėtis – 55% eglė ir 45% pušis. Mūsų ruošiama medžiaga pasižymi maža drėgme, kuri neviršija 10%. Be to, pelenų kiekis yra ne didesnis kaip 0,5%. Tai įrodo gerą briketų kokybę ir jų šildymo potencialą. Mūsų tiekiami briketai turi 4696 Kcal/kg (5,46 MWh/t) šilumos laidumą. Medžiagos tankis yra maždaug 920 kg/m3. Taip paruoštas kuras turės teigiamos įtakos Jūsų turto šildymo išlaidoms. PATA kuro briketai naudojami tiek krosnyse, tiek židiniuose. 

Kviečiame susipažinti su detaliu mūsų pasiūlymu ir iš mūsų pasiūlymo įsigyti kuro briketus kubeliais. Garantuojame jo aukštą kokybę ir aukštą kaloringumą. Pasiūlymas skirtas individualiems ir verslo klientams.

Pata!