OSB plokštė

OSB plokštė

Drėgmei atsparios, specialios formos medžio drožlių plokštės, pasižyminčios didele laikomąja galia, lankstumu ir tvirtumu. OSB plokštės yra tikslaus dydžio ir formos. Jos gaminamos suspaudžiant drožles, supresuojant su sintetiniais klijais bei vašku ir naudojant aukštesnę temperatūrą, kad greičiau sustingtų. OSB daugiausiai naudojama įvairiuose statybos darbuose – karkasinių pastatų statyboje, grindų sienų apdailai, taip pat kuriant įvairius originalius dizainus. Plokštės yra atsparios smūgiui ir lengvai apdorojamos, taip pat gerai sugeria triukšmą. OSB 3 yra pažangiausios iš šiuo metu turimų OSB tipų. OSB 3 suprojektuotos ir pagamintos atsižvelgiant į dabartinį ekologiško gyvenimo būdo poreikį, atkreipiant dėmesį į natūralias medžiagas.

Gera kaina
Gera kaina
Populiari prekė
Populiari prekė
19.74 €/vnt.
6.32 €/m2

Drėgmei atsparios OSB plokštės

Siūlome OSB-3 medžio drožlių plokštes su padidintu atsparumu drėgmei. Jie pagaminti iš medžio drožlių iš medžių. Tada drožlės spaudžiamos aukštoje temperatūroje ir slėgyje. Į juos dedama sintetinių klijų ir vaško. Taip sukuriama patvari statybinė medžiaga, kuri pasižymi didele laikomoji galia, lankstumu ir ilgaamžiškumu. Kartu rūpinamės, kad ši medžiaga būtų sukurta tausojant natūralią aplinką ir laikantis darnaus vystymosi idėjos. Vandeniui atsparias OSB plokštes iš mūsų pasiūlos sėkmingai naudoja profesionalai iš šių sektorių: statybos, vidaus apdailos, pakuočių gamybos, apdailos ar baldų.

Mūsų OSB plokštės yra pagamintos iš didelių drožlių frakcijų, o tai dar labiau padidina jų lankstumą. Be to, užtikriname, kad galutiniame gaminyje nebūtų jokių defektų, įskaitant įtrūkimus, šakeles ir įplyšimus. Dėl to PATA statybinės medžiagos yra atsparios galimoms deformacijoms ir trinčiai. Mūsų klientai taip pat vertina OSB-3 PATA plokštes dėl labai gerų termoizoliacinių savybių, kurios padidina šiluminį komfortą patalpose ir pagerina turto energetinį standartą. Jis naudojamas tiek statant naują namą, tiek atliekant renovacijos bei šiluminės modernizavimo darbus.

OSB plokščių matmenys

Standartiniai OSB plokščių išmatavimai iš PATA pasiūlos yra 1250 mm pločio ir 2500 mm ilgio. Užtikriname, kad kiekvienas šios kategorijos produktas šiuo atžvilgiu yra vienodas. Ši medžiaga skiriasi OSB-3 plokščių ir PATA storiu. Šiuo metu siūlome modelius, kurių storis nuo 10 iki 22 mm, ir šis parametras lemia galimą tam tikro tipo plokščių panaudojimą.

OSB plokštė 10 mm

Mūsų siūlomos 10 mm OSB plokštės pasižymi mažiausiu storiu. Nors jie yra gana ploni, jie turi gerus techninius parametrus. Šios lentos naudojamos ten, kur reikia sukurti pagrindą, turintį didelę apkrovą ir tuo pačiu ribotą erdvę. Todėl, be kita ko, pravers: baldų viršūnių ar lentynų gamybai rūsyje ar sandėlio spintelėse.

OSB plokštė 12 mm

Antrasis siūlomas storis – 12 mm. Ši medžiaga turi padidintus laikomuosius parametrus ir atlaikys didesnes apkrovas. Jis gali būti naudojamas kaip nuolatinis konstrukcijos elementas arba kaip laikinos tvoros/pertvaros dalis. OSB-3 12 mm plokštės turi padidintą atsparumą drėgmei, todėl šią medžiagą iš PATA galima naudoti drėgnoje aplinkoje. Sienų apdailai rekomenduojamos 12 mm storio lentos.

OSB plokštė 15 mm

PATA ekspertai siūlo ir 15 mm OSB plokštes. Jie plačiau naudojami rėmo konstrukcijoje ir, be kita ko, gali būti naudojami sienoms statyti naudojant šią technologiją. Dėl savo atsparumo vandeniui jie puikiai tiks, be kita ko: vonios kambariuose, virtuvėse ar vasarnamiuose. OSB sienas galima papildomai padengti izoliaciniu sluoksniu ir apdailinti pagal Jūsų poreikius. Dėl to jie atliks savo vaidmenį ilgus metus ir turės gerus šilumos ir garso izoliacijos parametrus.

OSB plokštė 18 mm

Tarp dažniausiai pasirenkamų modelių yra 18 mm OSB plokštė. Taip yra dėl to, kad ji jau garantuoja labai didelę laikomąją galią. Dėl šios priežasties jie gali būti naudojami kaip grindų danga. Randame ir kaip grindis, pvz. vasarnamiuose, garažuose ir namų dirbtuvėse. Didelės drožlių frakcijos kartu su sintetiniais klijais daro medžiagą atsparią ne tik trinčiai, bet ir mechaniniams pažeidimams.

OSB plokštė 22 mm

22 mm OSB plokštės yra storiausi modeliai mūsų pasiūloje. Jie taip pat pasižymi geriausiais techniniais parametrais. Jas galima sėkmingai panaudoti kaip OSB plokštes grindims arba OSB plokštes stogui su mažesniu gegnių tarpu. Šie modeliai tiks net ir grindims drėgnoje aplinkoje, pvz. namų pirtyje ar pirtyje. Tinkamai apsaugotas lentas galima naudoti lauke.

Ceny płyt OSB w PATA

Ceny płyt OSB są bardzo atrakcyjne, dlatego materiał ten cieszy się tak dużą popularnością wśród profesjonalistów i miłośników domowego majsterkowania. Ile kosztuje płyta OSB firmy PATA, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim ma na to wpływ grubość materiału i jego klasa. W naszym sklepie oferujemy płyty OSB-3, które charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć. Dzięki temu znacznie zwiększa się potencjał ich wykorzystania. Aktualne ceny tych materiałów w PATA wahają się od 10-12 EUR (płyty OSB 10 mm i 12 mm) do około 18 EUR (płyty OSB 18 mm). Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem lub złożenia zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym.

Interesują Cię płyty OSB? Gdzie najtaniej je kupić? Zapraszamy oczywiście do naszego sklepu, gdzie posiadamy tanie płyty OSB o dobrych parametrach. Dzięki temu zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, w tym producentów domów i konstrukcji drewnianych. Oferujemy wysokiej jakości materiały budowlane, w tym płyty OSB, dostarczane pod wskazany adres. Mamy trzy sklepy na Litwie.

Platus OSB plokščių naudojimas

PATA parduotuvės OSB plokščių panaudojimo galimybės yra labai plačios. Daug kas priklauso nuo realių investuotojo poreikių ir pasirinkto modelio. Kasdien bendradarbiaujame su verslo ir individualiais klientais. Mūsų OSB plokštes, be kita ko, naudoja statybos įmonės ir įmonės, kurios specializuojasi vidaus apdailoje. Lengvas OSB plokščių montavimas ant sienos, grindų ar stogo padidina susidomėjimą šia medžiaga.

Be to, šios lentos sėkmingai naudojamos minimalistiniam darbo interjerui skirtų baldų gamyboje. Mūsų klientai naudoja OSB-3 plokštes statydami savo vaikams sodo pavėsines, namelius įrankiams ar namelius medžiuose. Tai labai grakšti ir lengvai apdirbama medžiaga, kuri pasižymi ir geromis savybėmis. Šiuo metu iš OSB plokščių taip pat gaminamos sienų dekoracijos, nuotraukų rėmeliai ir kiti kasdieniai daiktai. Šiuo atžvilgiu mus visų pirma riboja mūsų vaizduotė.

Pata!