NaujienosAtvykite į terasų sezono atidarymą balandžio 22 d. PATA parduotuvėse Lietuvoje

PATA medienos parduotuvių tinklo specialistai kviečia visus į terasų sezono atidarymą balandžio 22 d. Nuo 10.00 iki 14.00 val. specialistai pristatys šio sezono terasinių lentų pasiūlą, į ką atkreipti dėmesį statant terasą, kaip geriausiai pasirinkti terasines lentas ir ką daryti, kad terasa tarnautų ilgai.

Balandžio 22 d. atidarant terasų sezoną, visoms terasinėms lentoms bus taikoma - 25 proc. nuolaida, išskyrus ABC kokybės pušies 28x145 mm. terasines lentas, kurių kaina jau dabar yra patraukli ir pritaikyta klientų poreikiams  - 11,99 Eur/m2. Sezono atidarymo metu - 25 % nuolaida taip pat bus taikoma terasų tvirtinimo elementams ir priedams. Akcija galioja ir perkant elektroninėje parduotuvėje.

Nurodytomis datomis terasinėms lentoms, tvirtinimo elementams, apdailos medžiagoms nuolaida bus taikoma tiek perkant parduotuvėje, tiek el. parduotuvėje:
  • Balandžio 23 d., sekmadienį - 20 % nuolaida (tik Pata el. parduotuvėje);
  • Balandžio 24 d., pirmadienį - 20 % nuolaida;
  • balandžio 25 d., antradienį - 15 % nuolaida;
  • balandžio 26 d., trečiadienį - 10 % nuolaida;
  • ketvirtadienį, balandžio 27 d. - 5 % nuolaida;
Į terasų sezono atidarymą klientai kviečiami atsivesti šeimas, nes renginio metu vaikai ir jų tėveliai galės pasigaminti namelius paukščiams.

Artimiausią PATA medienos parduotuvę Vilniuje arba Kaune rasite čia.Specialus pasiūlymas taikomas šių matmenų kalibruotai, obliuotai medžiagai C24, KD18%, 4R3:

45 x 70 x 4200, 192 vnt.* = 1 pilna pakuotė

45 x 95 x 3600, 132 vnt.* = 1 pilna pakuotė

45 x 95 x 4200, 132 vnt.* = 1 pilna pakuotė

45 x 145 x 4200, 84 vnt.* = 1 pilna pakuotė

45 x 195 x 4200, 60 vnt.* = 1 pilna pakuotė

Medienos rūšis - eglė arba pušis (priklausomai nuo sandėlyje turimo likučio)

Speciali kaina galioja perkant pilnomis pakuotėmis, 1 pakuotės kaina 260 EUR/aktas. m3 + PVM.

Akcija galioja iki 31.05.2023.

*Medienos kiekis akcijos metu ribotas.

*Perkant el.parduotuvėje į krepšelį įdėkite minimalų reikiamo dydžio lentų skaičių, kad gautumėte 1 pilną pakuotę ir pamatytumėte akcijinę kainą.

Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu. Kreipkitės į artimiausią parduotuvę arba prekybos atstovą, kad sužinotumėte geriausią pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.

Vytautas Augūnas, PATA Pardavimo konsultantas

Pavasaris - tinkamas metas pradėti statyti terasą. Terasa - tai puikus būdas prie namų pridėti naudingos lauko erdvės. Nesvarbu, ar norite turėti vietą, kur pramogauti su svečiais, ar tiesiog atsipalaiduoti lauke, terasa gali būti vertingas nekilnojamojo turto priedas.Terasos paruošimas
Prieš pradėdami statyti terasą, pasirinkite tinkamą vietą, nustatykite jos dydį ir formą. Jei terasa bus statoma ant kietos dangos, pavyzdžiui, grindinio, tuomet pagrindui reikalingos reguliuojamos terasos atramos, tačiau jei terasa bus statoma ant minkšto grunto, pagrindui reikės pasirinkti sraigtinius polius. Sraigtiniai poliai arba terasos atramos turėtų būti išdėstyti maždaug 1-1,5 metro atstumu viena nuo kitos. Svarbu prisiminti, kad viena iš pagrindinių kokybiškos terasos sąlygų yra pagrindo išlyginimas. 

Terasos karkaso kūrimas
Kitas žingsnis po pagrindo paruošimo yra karkaso konstravimas. Tam naudojamos sijos, kurios prisukamos prie pagrindo. Atstumai tarp lentjuosčių priklauso nuo terasos lentų storio - kuo storesnės lentos, tuo platesnės gali būti lentjuostės. Rekomenduojamas atstumas tarp lentjuosčių yra vidutiniškai 50 cm. Šiuo atveju svarbu prisiminti, kad geriau naudoti iš anksto sukalibruotą arba obliuotą medžiagą, nes tuomet pagrindo karkasą bus galima tiksliai išmatuoti ir greičiau išlyginti. Primygtinai rekomenduojame terasos karkasui naudoti impregnuotą medžiagą, nes tai gerokai prailgins terasos tarnavimo laiką. 
 
 
Terasos lentų išdėstymas
Kai karkasas jau sumontuotas, galite pradėti dėti terasos lentas. Ypač svarbu pasirinkti terasines lentas. Klientai labai mėgsta pušines terasines lentas. PATA klientai taip pat renkasi termo lentas, kurios yra ypač atsparios oro sąlygoms ir neįkaista saulėje. Montuojant terasines lentas svarbu įsitikinti, kad tarp lentų paliktas 5-8 mm tarpas drenažui. Paskutinis terasos statybos etapas - pastatyti terasos karkasą aplink pačią terasą, kad būtų uždengtas karkasas. Reikiamų lentų kiekis priklauso nuo terasos aukščio, tačiau dažniausiai tai bus 2-3 lentos.

Tvirtinimo elementai ir kiti papildomi elementai
Statant terasą negalima pamiršti kokybiškų tvirtinimo detalių naudojimo, nes tokia "smulkmena" kaip nekokybiški varžtai gali nuvilti ir pačią terasą, ir sukelti nenumatytų papildomų išlaidu šalinant jų trūkumus. PATA klientams, renkantis paprastesnes terasines lentas, taip pat rekomenduojame rinktis kokybiškus nerūdijančio plieno varžtus, kokybiškus tvirtinimo kampuočius ir kokybiškus spaustuvus, nes šie elementai dar labiau užtikrins terasos ilgaamžiškumą. Papildomą komfortą terasos naudotojams suteiks tarp profilių ir terasinės lentos esančios amortizacinės juostos. O teisingas ir reguliarus apdorojimo priemonių naudojimas užtikrins, kad pastatyta terasa metai iš metų atrodys taip, tarsi būtų pagaminta vakar.

Reikalingos atsargos
Jei nežinote, kokių medžiagų ir kiek jų reikės terasos statybai, galite lengvai sužinoti pasikonsultavę su PATA medienos specialistais.
Pavyzdžiui, 3 x 2 m dydžio terasai reikės šių medžiagų:
  • 20 varžtų;
  • 19 bėginių metrų karkaso lentų;
  • 6 m2 terasinių lentų.
Kruopščiai planuodami ir skirdami dėmesio detalėms, galite sukurti gražią ir funkcionalią lauko erdvę. Bendradarbiaudamas su PATA medienos specialistais, terasą gali pasistatyti kiekvienas. 

25 proc. nuolaida terasų sezono atidarymo proga
Balandžio 22 d., šeštadienį, nuo 10.00 iki 14.00 val. visuose PATA grupės medienos parduotuvėse Lietuvoje vyks terasų sezono atidarymas. Renginio metu PATA ekspertai supažindins su terasų statybos metodais, paaiškins, kuo reikėtų vadovautis renkantis konkrečias terasines lentas, ir rekomenduos priemones, kurių reikia imtis, kad terasa būtų ilgaamžė. Renginio metu bus taikoma 25 proc. nuolaida terasinėms lentoms, jų tvirtinimo elementams, taip pat apdorojimo priemonėms. Nuolaida netaikoma ABC kokybės pušinėms 28×120 mm dydžio terasinėms lentoms, kurias jau galima įsigyti už klientui palankią 11,99 EUR/m2 kainą.

Radoslav Semenovič, PATA Verslo klientų vadybininkas

Statyti terasą - kiekvienos šeimos malonumas. Tačiau svarbu nepamiršti, kad jei norite, jog terasa tarnautų ilgai ir gerai atrodytų, turite ją reguliariai prižiūrėti. Gyvename tokiame klimate, kai medines medžiagas, jei jos yra lauke, reikia papildomai apdoroti ir apsaugoti. Dažniausi veiksniai, galintys turėti neigiamos įtakos terasos ilgaamžiškumui, yra staigūs temperatūros pokyčiai, ilgalaikis vėjo, saulės, lietaus poveikis, taip pat įvairūs vabzdžiai ir grybeliai.Terasos padengimas aliejine danga
Vienas iš svarbiausių terasos priežiūros žingsnių - reguliariai ją aliejuoti, kad būtų apsaugota mediena. Pirmaisiais metais alyvavimą galima atlikti sezono pabaigoje, rudenį, tačiau kitais sezonais rekomenduojama tai daryti kiekvieno sezono pradžioje. Tai būtina daryti bent jau pirmuosius du ar tris sezonus, kad pailgėtų terasos tarnavimo laikas.
PATA siūlo kokybiškas Suomijos ir Austrijos gamintojų alyvas, kurias galima rinktis su papildomu atspalviu arba be jo. Alyva gali suteikti terasai norimą spalvą, tačiau iš esmės ji veiks kaip apsaugos nuo drėgmės ir įtrūkimų mechanizmas.

Alyvos tepimui skirti preparatai 
Būtina kruopščiai pasiruošti terasos atnaujinimui. Terasą galima tepti alyva tik esant geroms oro sąlygoms, o pačios lentos turi būti sausos. Kuo šaltesnis oras bus, kai bus tepama alyva, tuo ilgiau užtruks jos džiūvimas. Jei alyvavimas atliekamas per lietų, ant jo bus matyti lietaus nubėgimo požymių. Prieš alyvavimą terasą būtina kruopščiai nuvalyti, kad ant lentų neliktų dulkių ar šiukšlių, o kartais net lengvai pašlifuoti švitriniu popieriumi.

Terasos tepimas
Terasa tepama šepečiu, po vieną lentą. Kuo švaresnė ir sausesnė bus terasa prieš tepimą, tuo lengviau į ją įsiskverbs alyva. Alyva turi būti tepama tolygiai, tačiau jei ant paviršiaus lieka alyvos sluoksnis, po tepimo jį reikia nuvalyti medvilniniu skudurėliu. To nepadarius, ant terasos lentų gali likti alyvos dėmių. Po alyvavimo rekomenduojama bent 6-12 valandų nevaikščioti alyvuotu paviršiumi.

Terasų apsaugos priemonės
PATA medienos parduotuvėse rasite ne tik platų terasinių lentų asortimentą, bet ir platų terasų priežiūros priemonių asortimentą. Jei turite klausimų apie terasos įrengimą ar priežiūrą, kviečiame apsilankyti PATA medienos parduotuvėse Kaune ir Vilniuje.Sutikite pavasarį naujoje terasoje! Dabar puiki proga tai padaryti, pirmąsias saulėtas ir šiltas pavasario dienas pasitikti savo naujoje terasoje. Pasinaudokite pasiūlymu, įsigyti mūsų terasines lentas akcine kaina.
PATA grupės įmonės gaminamų ABC kokybės pušinių terasinių lentų, kurių matmenys 28 x 145 mm, akcija. Terasinės lentos pagamintos iš aukštos kokybės medienos. Ruda, aukštu slėgiu impregnuota 3 klasėje. Tinka lauko terasoms, takams ir takams.

Kaina: 11,99 EUR/m2

Kokybė: ABC

Pjovimo profilis: DT50

Nuolaidos galioja ir perkant mūsų el. parduotuvėje!

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse jus pasitiks pardavimo konsultantai, pakonsultuos apie mūsų produkciją skirtą terasoms. Įsitikinę kokybe ir profesionalumu, visas reikalingas medžiagas terasai galėsite įsigyti vienoje vietoje. Pardavimo konsultantai patars, kaip geriausiai apdoroti paklotus ir papasakos apie geriausias pakloto tvirtinimo detales. Laukiame jūsų mūsų parduotuvėse.

Užsukite į mūsų parduotuvę ir įsigykite medžiagas naujai terasai vienoje vietoje. Pardavimo konsultantai patars, kaip geriausiai apdoroti paklotus, ir papasakos apie geriausias pakloto tvirtinimo detales.

Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu.