NaujienosSutikite pavasarį naujoje terasoje! Dabar puiki proga tai padaryti, pirmąsias saulėtas ir šiltas pavasario dienas pasitikti savo naujoje terasoje. Pasinaudokite pasiūlymu, įsigyti mūsų terasines lentas akcine kaina.
PATA grupės įmonės gaminamų ABC kokybės pušinių terasinių lentų, kurių matmenys 28 x 120 mm, akcija. Terasinės lentos pagamintos iš aukštos kokybės medienos. Ruda, aukštu slėgiu impregnuota 3 klasėje. Tinka lauko terasoms, takams ir takams.

Kaina: 11,99 EUR/m2

Kokybė: ABC

Pjovimo profilis: DT50

Nuolaidos galioja ir perkant mūsų el. parduotuvėje!

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse jus pasitiks pardavimo konsultantai, pakonsultuos apie mūsų produkciją skirtą terasoms. Įsitikinę kokybe ir profesionalumu, visas reikalingas medžiagas terasai galėsite įsigyti vienoje vietoje. Pardavimo konsultantai patars, kaip geriausiai apdoroti paklotus ir papasakos apie geriausias pakloto tvirtinimo detales. Laukiame jūsų mūsų parduotuvėse.

Užsukite į mūsų parduotuvę ir įsigykite medžiagas naujai terasai vienoje vietoje. Pardavimo konsultantai patars, kaip geriausiai apdoroti paklotus, ir papasakos apie geriausias pakloto tvirtinimo detales.

Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu.


Remdami Lietuvos daugiavaikes šeimas, šiemet prisijungėme prie paramos Šeimos kortelės programos Šeimos Kortelė.

Nuolaidos taikomos  terasos lentoms ir visam kietajam kurui, PATA  medienos parduotuvėse Lietuvoje ir elektroninėje parduotuvėje.


Šeimos kortelės turėtojas gali pasinaudoti nuolaidomis tik tada, jei prieš sumokėdamas už pirkinį, pateikė PATA parduotuvės darbuotojui galiojančią Šeimos kortelę. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, prirkėjui perėjus prie apmokėjo, specialiame laukelyje nurodo kortelės ID numerį.

Nuolaidos nėra kaupiamos ir netaikomos specialiems pasiūlymams „Gera kaina“, „Akcija“, „Specialus pasiūlymas“.

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias privilegijas: lengvatas ar nuolaidas paslaugoms, prekėms bei renginiams ir kitas naudas, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių privilegijomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.

Daugiau informacijos apie kortelę ir kaip ją gauti rasite čia.


-20% nuolaida grindų lentoms visą gruodžio mėnesį.

Jei šiuo metu planuojate atnaujinti grindų dangą, arba pakeisti jas į medines grindis, rinkitės aukštos kokybės grindų lentas. Turime platų lentų pasirinkimą– skirtingų atspalvių, pločių ir storių grindų lentas. Jie pagaminti iš specialiai parinktos, aukščiausios kokybės medžiagos. Dėl specialaus lentos apdorojimo, prieš montuojant nereikia papildomai šlifuoti.
 

Pirkdami grindų lentas, gaunate nuolaidą:

Galite apsilankyti mūsų parduotuvėje arba apsipirkti internetu.

Akcija netaikoma BC ir C kokybės plokštėms. Pasiūlymas galioja 01.12.22. - 31.12.22.


Jeigu ieškote kokybiškos medienos savo projektui įgyvendinti, tuomet atvykite į mūsų specializuotas medienos parduotuves arba susisiekite su prekybos atstovu ir gaukite geriausią pasiūlymą pagal savo poreikius.

Savo produkciją parduodame didžiausioms medienos supirkimo įmonėms Lietuvoje (didmeninė prekyba), taip pat  – privatiems asmenims ir statybos įmonėms (mažmeninė prekyba).

Kainos sumažinimas taikomas toliau nurodytiems matmenims:

Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu.

Nevėluok!


Specialus darbo patalpose sezono pasiūlymas

Jei šiuo metu planuojate atnaujinti grindų dangą, arba pakeisti jas į medines grindis, rinkitės aukštos kokybės grindų lentas. Turime platų lentų pasirinkimą– skirtingų atspalvių, pločių ir storių grindų lentas. Jie pagaminti iš specialiai parinktos, aukščiausios kokybės medžiagos. Dėl specialaus lentos apdorojimo, prieš montuojant nereikia papildomai šlifuoti.
 

Pirkdami grindų lentas, gaunate nuolaidą:

Galite apsilankyti mūsų parduotuvėje arba apsipirkti internetu.

Pasiūlymas galioja 01.11.22. - 30.11.22.