NaujienosRemdami Lietuvos daugiavaikes šeimas, šiemet prisijungėme prie paramos Šeimos kortelės programos Šeimos Kortelė.

Nuolaidos taikomos  terasos lentoms ir visam kietajam kurui, PATA  medienos parduotuvėse Lietuvoje ir elektroninėje parduotuvėje.


Šeimos kortelės turėtojas gali pasinaudoti nuolaidomis tik tada, jei prieš sumokėdamas už pirkinį, pateikė PATA parduotuvės darbuotojui galiojančią Šeimos kortelę. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, prirkėjui perėjus prie apmokėjo, specialiame laukelyje nurodo kortelės ID numerį.

Nuolaidos nėra kaupiamos ir netaikomos specialiems pasiūlymams „Gera kaina“, „Akcija“, „Specialus pasiūlymas“.

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir negalią turinčius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos gali pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrina nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias privilegijas: lengvatas ar nuolaidas paslaugoms, prekėms bei renginiams ir kitas naudas, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių privilegijomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.

Daugiau informacijos apie kortelę ir kaip ją gauti rasite čia.


-20% nuolaida grindų lentoms visą gruodžio mėnesį.

Jei šiuo metu planuojate atnaujinti grindų dangą, arba pakeisti jas į medines grindis, rinkitės aukštos kokybės grindų lentas. Turime platų lentų pasirinkimą– skirtingų atspalvių, pločių ir storių grindų lentas. Jie pagaminti iš specialiai parinktos, aukščiausios kokybės medžiagos. Dėl specialaus lentos apdorojimo, prieš montuojant nereikia papildomai šlifuoti.
 

Pirkdami grindų lentas, gaunate nuolaidą:

Galite apsilankyti mūsų parduotuvėje arba apsipirkti internetu.

Akcija netaikoma BC ir C kokybės plokštėms. Pasiūlymas galioja 01.12.22. - 31.12.22.


Jeigu ieškote kokybiškos medienos savo projektui įgyvendinti, tuomet atvykite į mūsų specializuotas medienos parduotuves arba susisiekite su prekybos atstovu ir gaukite geriausią pasiūlymą pagal savo poreikius.

Savo produkciją parduodame didžiausioms medienos supirkimo įmonėms Lietuvoje (didmeninė prekyba), taip pat  – privatiems asmenims ir statybos įmonėms (mažmeninė prekyba).

Kainos sumažinimas taikomas toliau nurodytiems matmenims:

Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu.

Nevėluok!


Specialus darbo patalpose sezono pasiūlymas

Jei šiuo metu planuojate atnaujinti grindų dangą, arba pakeisti jas į medines grindis, rinkitės aukštos kokybės grindų lentas. Turime platų lentų pasirinkimą– skirtingų atspalvių, pločių ir storių grindų lentas. Jie pagaminti iš specialiai parinktos, aukščiausios kokybės medžiagos. Dėl specialaus lentos apdorojimo, prieš montuojant nereikia papildomai šlifuoti.
 

Pirkdami grindų lentas, gaunate nuolaidą:

Galite apsilankyti mūsų parduotuvėje arba apsipirkti internetu.

Pasiūlymas galioja 01.11.22. - 30.11.22.Savo produkciją parduodame didžiausioms medienos supirkimo įmonėms Lietuvoje (didmeninė prekyba), taip pat  – privatiems asmenims ir statybos įmonėms  (mažmeninė prekyba). Todėl  šiuo metu skelbiame didžiausią kalibruotos medienos išpardavimą.

Kreipkitės į artimiausią PATA parduotuvę arba susisiekite su savo prekybos atstovu, kad gautumėte  geriausią pasiūlymą pagal individualius Jūsų poreikius. Siūlome 4-pusę obliuotą ir džiovintą medieną, rūšiuotą pagal BS EN 14081 ir BS EN 519:1995. Mūsų asortimente rasite  C24 ir C16 stiprumo klasės medžiagų.

Kainos sumažinimas taikomas toliau nurodytiems matmenims:


Greitai, efektyviai ir saugiai pristatome krovinius bet kuriuo kliento nurodytu adresu.

Nevėluok!