Pagal TARYBOS DIREKTYVĄ 2006/112/EK dėl bendrosios pridėtinės vertės mokesčio sistemos (138 (1)), jei prekių gavėjas laikomas mokesčių mokėtoju, PATA TIMBER produkcijai taikomas 0 % tarifas.

PATA kasdien aptarnauja ne tik privačius asmenis, bet ir verslo klientus. Įmonėje sukurta atskira, sparčiai plėtojama prekybos projektų dalis, kurios projektų vadovai individualiai aptarnauja ir kuria ilgalaikį bendradarbiavimą su didžiaisiais verslo klientais – statybų įmonėmis ir medienos konstrukcijų namudininkams visoje Latvijoje. 
Juridinių klientų verslo užsakymams taikomos specialios kainos ir korporacinio bendradarbiavimo sąlygos. Norėdami pradėti bendradarbiavimą ir gauti geriausius pasiūlymus, užpildykite formą ČIA arba susisiekite su mūsų prekybos atstovu.

Kodėl verslo klientai renkasi PATA ?

Profesionalumas. Mes siūlome individualius, klientų poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų patyrę prekybos atstovai rūpestingai įvertina kiekvieno kliento projektus, pataria, kaip efektyviausiai naudoti medieną.

Dėmesys klientams. Mes gerbiame ir vertiname savo klientus, siekiame geriausio klientų aptarnavimo ir užtikriname ilgalaikį bendradarbiavimą. Patenkinti klientai yra mūsų prioritetas.

Užtikrintumas ir kokybė. Siūlome kokybišką ir sertifikuotą medieną (CE, FSC), atitinkančią saugos standartus, taip laikomės ilgaamžės statybos principų. 

Garbingumas. Atsakingai ir garbingai elgiamės su savo klientais, užtikriname aiškų ir tikslų bendravimą. Garantuojame paprastą ir atvirą kainų politiką.

Plėtra. Nuolat dirbame su naujų prekių ir paslaugų pasiūla klientams, taip pat vykdome įmonės procesus, siekdami pakelti klientų aptarnavimo lygį.

Bendradarbiaujant su PATA klientai gali būti tikri, kad:

- 60% iš PATA asortimento yra įmonės PATA pagaminta produkcija, savo ruožtu, kitą produkciją pagamino kiti Latvijos geriausi medienos gamintojai. Todėl parduotuvėse prieinamai produkcijai mes galime užtikrinti stabilią kokybę.

- Viena didžiausių klientų gaunamų naudų yra galimybė patiems apžiūrėti ir iškart įsigyti jiems reikalingas medžiagas.

- Kiekvienas kliento užsakymas individualiai apdorojamas, o taip pat klientas gauna konsultacijas su medienos pritaikymu susijusiais klausimais.

- Pardavėjai įvertina klientų poreikius ir siūlo patogiausią sprendimą.

- Parduotuvėje prieinamos įvairių kokybės klasių ir kainų kategorijų medžiagos, todėl kiekvienas parduotuvės lankytojas gali išsirinkti tinkamą sprendimą.

- Siūlome medžiagų pristatymą kliento nurodytu adresu.