Atsižvelgdami į tai, kad užsakomos produkcijos apimtis ir svoris gali būti didelis, PATA specialistai ieško optimalių logistikos sprendimų pagal užsakymo specifiką. Užsakymas pristatomas visas iš karto. 

Kiekvienas pristatymas suderinamas individualiai:

– užpildykite kontaktinę informaciją ČIA;

– susisiekite su prekybos atstovu.

Pristatymo išlaidos ir tikslus pristatymo laikas priklauso nuo prekės, apimties ir atstumo.

Prieš pristatymo patvirtinimą PATA specialistas susisiekia su klientu norėdamas informuoti apie konkretų pristatymo laiką ir išlaidas.

Klientas pats turi kuo greičiau užtikrinti prekių iškrovimą. 

Klientas privalo patikrinti gaunamų prekių tinkamumą ir apimtį. 

Pasirašydamas prekių pristatymo dokumentus, klientas patvirtina, kad neturi jokių pretenzijų, susijusių su prekių apimtimi ir išvaizda.

Kad medžiagos po įsigijimo būtų nugabentos į galutinį tikslą nesugadintos, labai svarbu užtikrinti teisingą transportavimą. Mes savo klientams siūlome kelias galimybes.

Klientams, kurie pageidauja pasinaudoti savo transportu, nedidelės apimties pirkiniams siūlome išnuomoti 5,1 metrų ilgio vienos ašies priekabą su tentu, kuris užtikrina medžiagų transportavimo galimybę bet kokiomis oro sąlygomis. Nežiūrint to, kad priekaba yra ypatingai ilga ir talpi, ji prieinama kiekvienam, nes jos naudojimui nebūtinas specialios kategorijos automašinos vairuotojo pažymėjimas.

Didesniems pirkiniams, priklausomai nuo apimties, siūlome krovininį autobusą ir krovininės automašinos paslaugas. Krovininio autobuso talpa yra 3 m3 ir krovumas iki 1,5 tonų, savo ruožtu, krovininės automašinos talpa yra 45 m3 ir krovumas iki 22 tonų.

Pristatymo kaina formuojama priklausomai nuo nuotolio, prekės apimties, ilgio ir iškrovimo galimybių. Dėl tikslaus pristatymo išlaidų prašome interesuotis pas pardavėjus.

Priekabos nuomos mokestis:

- pirma valanda 6 EUR,

- kiekviena kita valanda 3 EUR.

(visos kainos nurodytos su PVM)

Impregnavimas reiškia medienos gaminių primirkymą apsauginėmis priemonėmis, kurios kelis kartus pratęsia medžiagos tarnavimo laiką. Mediena yra apsaugoma nuo potencialių suardymo faktorių, tokių kaip puvinys, pelėsių grybeliai, ūsuočiai ir t.t. Be to, tokia apdorota mediena sugeba priešintis drėgmei, kas, savo ruožtu, sumažina medienos išbrinkimo ir deformacijos riziką.
Mes savo klientams siūlome dvi impregnavimo spalvas: žalią ir rudą. Pasirinkimas priklauso tiktai ir išskirtinai nuo kiekvieno kliento skonio, nes medienos apsaugos savybės priklausomai nuo spalvos nesikeičia.

Aukšto spaudimo impregnavimui naudojamas aplinkai draugiškas impregnavimo skystis, sudėtyje neturintis arseno ir chromo.

Šiandien efektyviausiu laikoma vakuumo spaudimo impregnavimo technologija. Apdirbimas vyksta specialiame autoklave, kuriame vyksta tokie procesai:

-  pradinis vakuumas, kuris atveria medienos smulkiausias poras ir maksimaliai išsiurbia iš jų drėgmę;

-  slėgis (12 bar), kuris įspaudžia apsauginę priemonę galimai giliai į medieną;

-  galinis vakuumas, kuris išsiurbia skysčio likutį iš medienos paviršiaus.

Impregnavimo rezultatą gali įtakoti įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, medienos rūšis, drėgmė ir pats impregnavimo procesas, kuris suteikia atitinkamą medienos impregnavimo kokybę.
APDIRBIMO RŪŠIS EUR/m³ (kainos nurodytos su PVM)
Aukšto spaudimo impregnavimas žaliu tonu (HC 2 klasė) 22,00
Aukšto spaudimo impregnavimas rudu tonu (HC 2 klasė) 29,00

Antiseptikavimas yra medienos saugojimas cheminėmis ar antiseptinėmis medžiagomis. Antiseptikavimas yra saugiausias, nes apsaugo medieną nuo įvairių biologinių veiksnių, mėlynumo ir pelėsių. Antiseptikavimas nuo impregnavimo iš esmės skiriasi tuo, kad antiseptikuojama medžiaga apdorojama aukštame slėgyje, panardinama į tam skirtą drėkinimo vonią ir mirkoma specialiame antiseptiniame skystyje. Šiam procesui dažniausiai naudojama žalia arba bespalvė priemonė.
Norėdami sužinoti kainų pasiūlymus, susisiekite su artimiausia PATA parduotuve.

Tuo atveju, jeigu įsigytas medžiagas klientas pageidauja transportuoti savo automašina arba ir jos reikalingos specialaus ilgio, siūlome medžiagos ilgio supjaustymo į dalis paslaugą.

Medžiagos ilgio supjaustymo į dalis kaina 1 pjovimo vietos yra 0,21 EUR.

Savo klientams siūlome sudaryti statybų projekte reikalingos medienos sąmatą.

Dėl šios paslaugos susisiekite su artimiausios parduotuvės projektų vadovu.