Terasinės lentos

Terasinės lentos

Medinės terasinės lentos vis labiau populiarėja, nes tai labai patogi ir graži medžiaga terasoms, sodo stoginėms ir takeliams, priešpirčiams, verandoms ir net butų balkonams. Rifliuotos arba profiliuotos terasinės lentos tapo populiarios tarp mūsų klientų, nes, viena vertus, jos turi kompensuojančius griovelius, padedančius pašalinti lentos įtempimą, kad ji nesisuktų, kita vertus, smulkesni grioveliai sumažina riziką paslysti esant drėgniems orams, palyginti su lygaus paviršiaus lentomis.

-3.93 €
Gera kaina
Gera kaina
Naujiena
Naujiena
Populiari prekė
Populiari prekė
19.67 € 15.74 €/m2
 
-3.93 €
Gera kaina
Gera kaina
Naujiena
Naujiena
19.67 € 15.74 €/vnt.
 

Terasinės lentos gali būti pagamintos iš įvairių medžių rūšių. Medienos rūšies pasirinkimas priklauso nuo vizualinio vertinimo, pritaikymo ir numatytų finansinių išteklių. Lietuvoje populiariausios pušinės terasos lentos, tačiau mūsų orams geriausiai tinka termiškai apdorotos terasinės lentos. Termiškai apdorojamos įvairių medžių rūšių terasinės lentos, dažniausiai – pušies arba uosio. Jos nėra profiliuotos, bet turi lygų paviršių ir įmontuotus tvirtinimo taškus, kad būtų lengviau surinkti. Tam, kad impregnuota medinė terasa išlaikytų tvarkingą išvaizdą ir tarnautų ilgiau, pirmus trejus metus po terasos įrengimo rekomenduojama kartą per metus pakartotinai apdoroti medienos apsaugos priemone, skirta lauko darbams.

Terasinės lentos – rūšys

Šiuo metu rinkoje yra įvairių tipų terasinių lentų. Pagrindinis skyrius apima medines, termomediena ir kompozicines medžiagas. Kaip PATA, siūlome aukštos kokybės terasines lentas iš medienos, kurias gauname iš tvarių miško ūkių. Gaminame juos iš tokių rūšių kaip eglė, pušis, vakarinis maumedis ir uosis. Pušinės terasinės lentos, kurios garantuoja gerą kainos ir kokybės santykį, yra labai populiarios tarp pirkėjų. Dėl savo savybių ir ilgaamžiškumo investuotojai vis dažniau iš mūsų pasiūlos renkasi termomedį. Medžiagos medinėms terasų grindims gauname iš Baltijos šalių, Skandinavijos ir Kanados. Mūsų lentos yra įvairių natūralios rudos spalvos atspalvių ir kokybės klasėje: AB ir ABC. 

Jau daugelį metų stengiamės, kad mūsų klientai gautų tik aukščiausios kokybės medžiagas. Mūsų dėka iš terasinių lentų sukursite ne tik kokybišką terasą. Ši medžiaga, priešingai nei atrodo, puikiai tinka ir kitoms reikmėms bei gali būti naudojama statyti: sodo pavėsines, šaligatvius, verandas, balkonus butuose ar vestibiulius namų ar komercinėms pirtims. Dėl didelio mūsų medžiagų potencialo jas noriai renkasi medinių namų gamintojai ir statybų investuotojai.

Kas yra termomediena?

Mūsų asortimente taip pat yra termomediena. Tai medinės terasinės lentos, kurios yra termiškai apdorojamos ir apdorojamos garais. Taip paruoštos medinės medžiagos dar geriau apsaugotos nuo temperatūros ir drėgmės. Tai dar labiau palengvina terasos lentos valymą ir nereikia papildomo impregnavimo. Be to, termomediena yra be cukraus, todėl jos nepuola maisto ieškantys kenkėjai. Medžiaga kvepia degta mediena ir priskiriama aukščiausios kokybės gaminiui. Be to, mūsų siūlomose medžiagose yra paslėpta terasos lentų montavimo sistema, kuri palengvina konstrukcijos statybą ir leidžia paslėpti varžtus ir sujungimus. Šios rūšies medžiagos ilgaamžiškumas Lenkijos klimato sąlygomis net viršija 25 metus. Todėl termomediena taip pat naudojama kaip aukštos kokybės apdailos plokštės.

Terasinių lentų impregnavimas

Perkant netermiškai apdorotą medieną iš mūsų pasiūlymo, būtina ją impregnuoti. Šiuo tikslu verta įsigyti alyvos terasos lentoms, skirtoms konkrečiai rūšiai. Kruopštus pušinių terasinių lentų impregnavimas prailgins jų tarnavimo laiką ir apsaugos medžiagą nuo spalvos pasikeitimo. Mūsų specialistai plokštes impregnuoja slėgio metodu, kuris garantuoja aukštą kokybę ir tvirtą medžiagos apsaugą.

Lietuvos klimatui būdinga gana didelė drėgmė, todėl terasos medį verta tinkamai apsaugoti. Tai sumažins išlaidas, susijusias su lentų keitimu ir konstrukcijos remontu. Medinių lentų impregnavimas taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo kenkėjų, grybelių ir pelėsių. Svarbiausia pasirinkti gerą preparatą ir tinkamai atlikti impregnavimo procedūras. Dėl to pušinių lentų ilgaamžiškumas gali viršyti net 10 metų. Norėdami padidinti naudojimosi terasa patogumą, lentas turėtumėte reguliariai valyti. Tai taip pat turės teigiamos įtakos jų estetikai ir ilgaamžiškumui.

Terasinių lentų storis, ilgis ir plotis iš mūsų pasiūlos

Šiuo metu savo klientams siūlome platų medinių medžiagų pasirinkimą, tarp jų ir terasų lentas pagal investuotojų poreikius pritaikytų išmatavimų. Jie skiriasi tokiais parametrais kaip storis, ilgis ir plotis. Jį verta derinti tiesiai prie terasos dizaino ar kitos planuojamos plėtros. Priklausomai nuo pasirinktos medienos rūšies ir lentos modelio, galimi šie matmenys:

  • storis: 20 mm - 42 mm;
  • plotis: 95 mm - 145 mm;
  • ilgis: 900 mm - 6000 mm.

Be to, šios plokštės turi 8-18% drėgnumo ir yra tinkamos naudoti lauke. Priklausomai nuo projekto tipo ir individualių klientų pageidavimų, galite įsigyti lentas 4R3, DT50 ar kito profilio, taip pat lygiu, obliuotu ar šepečiu šepečiu. Šiuos parametrus pritaikysime pagal Jūsų individualų užsakymą. Terasos lentos montuojamos naudojant varžtus arba specialias jungtis. Medžiaga tinkama gamykliniam dažymui.

Kokia 1 metro terasos lentų kaina?

Terasines lentas siūlome patraukliomis kainomis. Tai pirmiausia priklauso nuo pasirinktos medžių rūšies, apdirbimo būdo ir lentų matmenų. Paprastai terasinės lentos su grioveliais yra brangesnės nei neapdorotos medžiagos. Atsižvelgdami į plataus klientų rato poreikius, kaip Pata siūlome tiek pigias terasines lentas, tiek brangesnius gaminius su patobulintais techniniais parametrais, tarp kurių: termomediena. Remdamiesi ilgamete patirtimi, rekomenduojame įsigyti brangesnes plokštes, kurios geriau veikia drėgname Lenkijos klimate. Dėl to medžiaga ilgiau išlaikys savo estetiką ir norimas savybes.

Raginame pasidomėti terasinių lentų pasiūla PATA parduotuvėje. Tai platus pasirinkimas individualiems ir verslo klientams. Kasdien bendradarbiaujame, be kita ko, su investuotojais į statybą ir namų bei medinių konstrukcijų gamintojais. Mūsų pasiūlyme yra: terasinės lentos, grindų lentos, apdailos medžiagos ir daug daugiau. Parengsime Jums individualų bendradarbiavimo pasiūlymą. Prašome susisiekti su mumis.

Vasaros rytas, puodelis garuojančios kavos ir medinė terasa. Mėgaukis akimirka! Tokių bus daug, tačiau kiekviena – nepakartojama. Išsirink medines terasos lentas, kurios neslidžios lyjant ir kaupia saulės energiją, kurią vėliau perduos Tau! Mes siūlome labai kokybiškas maumedžių medienos ir aukštu slėgiu impregnuotas pušų medienos terasų lentas (žalios ar rudos spalvos tonų), taip pat galima įsigyti neimpregnuotų pušų medienos terasų lentų. Neimpregnuotos lentos gali būti apdorojamos specialia alyva, kurios galima nusipirkti mūsų parduotuvėse.

Juridinių klientų verslo užsakymams taikomos specialios kainos ir bendradarbiavimo sąlygos - geriausius pasiūlymus gausite užsisakę ČIA ar susisiekę su mūsų prekybos atstovu. Jūsų patogumui siūlome užsakymų pristatymą. Pristatymo išlaidos neįtrauktos į gaminių kainas. 

NAUDINGA! Daugiau informacijos apie kokybēs standartus galite rasti ČIA.

Ilgiai 3,0-6,0 m

Storis mm Padengiamas plotis, mm Profilis / Klasė
maumedis
28 120 DT 50, AB Klasė
28 120 CLS, AB Klasė
28 145 DT 50, AB Klasė
28 145 DT 53, impregnuotas linų sėmenų aliejum, AB Klasė
pušis
28 120 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
28 120 DT 50, impregnavimas rudos, ABC Klasė
28 145 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
40 120 DT 50, impregnavimas rudos, AB Klasė
 
 
Maumedžių medienos terasos lentos (DT53) Pušų medienos terasos lentos (DT50)    
Pata!